Apie musPrintbistro.lt taupo Jūsų laiką!

Printbistro.lt tai S. Jokužio leidyklos-spaustuvės elektroninė parduotuvė.

Čia galite užsisakyti įvairių spaudos gaminių. Galite pasirinkti gaminių formatą, kiekį, apdorojimo būdą ir nereikės laukti, kol vadybininkas Jums apskaičiuos gaminio kainą, čia jos apskaičiuojamos automatiškai. Keliais kompiuterio klavišų paspaudimais užsisakysite gaminius net neišėję iš savo biuro ar namų.

Sauliaus Jokužio leidykla-spaustuvė – pirmoji privati spaustuvė Lietuvoje, įkurta po šalies nepriklausomybės atgavimo.

Spaustuvėje įdiegta sertifikuota ISO 9001:2008 kokybės vadybos sistema, ISO 14001:2004 aplinkos apsaugos vadybos sistema ir įgyvendintas Europos kokybės valdymo fondo verslo tobulumo modelis (EFQM).

Bendradarbiaudama su vienu žinomiausių poligrafijos įrangos tiekėjų – Vokietijos kompanija „Heidelberg“ – spaustuvė įsigijo įvairių šios įmonės gaminamų spaudos, pjovimo ir kitų mašinų, todėl klientams siūlo itin kokybišką produkciją.

S. Jokužio leidykla-spaustuvė yra Lietuvos spaustuvininkų, Klaipėdos pramonininkų asociacijų ir Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų narė.

Atšventus 20-ąjį jubiliejų, spaustuvės tikslai nesikeičia: ir toliau tobulėti, teikti aukščiausios kokybės paslaugas, kad būtų patenkinti visi klientų lūkesčiai. Spaustuvės moto – KOKYBĖ +, tai yra greitis, kokybė ir kvalifikacija.

Daugiau informacijos: www.spaustuve.lt ir http://spielautomat-casinos.at/ , www.kalendoriai.lt